Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2011

10η αγωνιστική.



Αποτελέσματα

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-0
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ-ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 2-3
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ 2-0
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 2-0

Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 24025-6 8-0-1 19-2 5-0-0 6-4 3-0-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ19023-12 6-1-2 16-6 4-1-0 7-6 2-0-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ19019-11 6-1-2 9-5 3-0-1 10-6 3-1-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ19017-11 6-1-2 11-4 4-0-0 6-7 2-1-2
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ15016-17 5-0-5 10-8 3-0-2 6-9 2-0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ12013-13 4-0-4 5-8 2-0-3 8-5 2-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ10018-18 3-1-5 7-6 2-0-2 11-12 1-1-3
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ10015-21 3-1-5 5-10 0-1-3 10-11 3-0-2
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ9016-18 2-3-4 12-7 2-2-1 4-11 0-1-3
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ309-19 1-0-7 5-7 1-0-3 4-12 0-0-4
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ307-32 1-0-8 4-12 1-0-3 3-20 0-0-5

Δευτέρα, 12 Δεκεμβρίου 2011

Προγραμματισμός αγωνιστικών.

1) Τη δέκατη αγωνιστική η ομάδα μας δεν αγωνίζεται.

2) Τα Σαββατοκύριακα των Χριστουγέννων, της Πρωτοχρονιάς και των Φώτων δε διεξάγεται το πρωτάθλημα για τη Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία.

Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2011

10η αγωνιστική.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΑΠΣ ΣΟΧΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

9η Αγωνιστική - Δεκαοκτάδα.

Εντεκάδα:
Βουκουρεσλής Γιάννης.
Γιαγκίδης Γιώργος.
Μαυρόβαλης Αθανάσιος.
Μοδιώτης Κώστας
Τριανατφυλλίδης Βασίλειος.
Τσιγγερλιώτης Αντώνης.
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος.
Τσούτσουλας Χρίστος.
Παπαδόπουλος Μιχάλης
Φυσέκης Σπύρος
Χαρίσης Βαγγέλης.

Οι τρεις αλλαγές:
Λύτος Νίκος
Τριανταφυλλίδης Αντρέας
Τσιουρής Κώστας

Επιτρόπου Αθανάσιος.
Τριανταφυλλίδης Σάκης.

Προπονητής
Τσουρμπάρκας Αντώνης.

Σκόρερ:
Μαυρόβαλης Αθανάσιος.

Αποτελέσματα και βαθμολογία 9ης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ 3-2
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2-3
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ 4-1
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1-3
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 24025-4 8-0-0 19-2 5-0-0 6-2 3-0-0
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ19017-8 6-1-1 11-4 4-0-0 6-4 2-1-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ16020-12 5-1-2 13-6 3-1-0 7-6 2-0-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ16017-11 5-1-2 7-5 2-0-1 10-6 3-1-1
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ15016-14 5-0-4 10-8 3-0-2 6-6 2-0-2
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ9016-16 2-3-3 12-7 2-2-1 4-9 0-1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ9011-13 3-0-4 3-8 1-0-3 8-5 2-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ7015-18 2-1-5 4-6 1-0-2 11-12 1-1-3
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ7012-19 2-1-5 5-10 0-1-3 7-9 2-0-2
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ307-16 1-0-6 3-4 1-0-2 4-12 0-0-4
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ307-32 1-0-8 4-12 1-0-3 3-20 0-0-5

Τετάρτη, 7 Δεκεμβρίου 2011

9η αγωνιστική.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.12.2011
Γ' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Νίκη Ηρακλείου - Φλόγα Κοκκαλούς

Γήπεδο: Ηρακλείου - Ώρα: 15.00

9η αγωνιστική.

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥΜ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου 2011

Αποτελέσματα και βαθμολογία 8ης αγωνιστικής.



Αποτελέσματα

ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1-2
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ-ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ 1-4
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 5-0
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-1

Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 21022-3 7-0-0 19-2 5-0-0 3-1 2-0-0
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ16016-7 5-1-1 7-5 2-0-1 9-2 3-1-0
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ16020-12 5-1-2 13-6 3-1-0 7-6 2-0-2
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ16013-7 5-1-1 7-3 3-0-0 6-4 2-1-1
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ12012-13 4-0-4 6-7 2-0-2 6-6 2-0-2
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ9015-13 2-3-2 11-4 2-2-0 4-9 0-1-2
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ7010-16 2-1-4 3-7 0-1-2 7-9 2-0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ608-11 2-0-4 3-8 1-0-3 5-3 1-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ4012-16 1-1-5 1-4 0-0-2 11-12 1-1-3
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ305-13 1-0-5 3-4 1-0-2 2-9 0-0-3
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ306-28 1-0-7 4-12 1-0-3 2-16 0-0-4

Η δεκαοκτάδα της 8ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα
Βουκουρεσλής Γιάννης.
Γιαγκίδης Γιώργος.
Επιτρόπου Αθανάσιος.
Επιτρόπου Παναγιώτης.
Σακκάς Γιώργος.
Τριανατφυλλίδης Βασίλειος.
Τσιγγερλιώτης Αντώνης.
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος.
Τσούτσουλας Χρίστος.
Παπαδόπουλος Μιχάλης
Χαρίσης Βαγγέλης.

Οι τρεις αλλαγές.
Κουτσογιάννης Μιχάλης.
Μοδιώτης Κώστας.
Λύτος Νίκος.

Τριανταφυλλίδης Αντρέας.
Τριανταφυλλίδης Σάκης.

Προπονητής
Τσουρμπάρκας Αντώνης.

Σκόρερ:
Τριανατφυλλίδης Βασίλειος.

Κόκκινη:
Επιτρόπου Αθανάσιος.

Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2011

Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2011


ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες ανδρών σε όλες τις κατηγορίες του Σαββατοκύριακου 26 - 27 Νοεμβρίου 2011

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ύστερα από έκτακτη συνεδρίαση του Δ.Σ. αναβάλλονται όλοι οι αγώνες των ανδρικών πρωταθλημάτων που ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 26 - 27 Νοεμβρίου 2011 και σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α', Β' και Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία), επειδή κάποιοι αγώνες της ένωσης φιλοξενήθηκαν σε εταιρία στοιχημάτων.
- Οι αγώνες των παιδικών πρωταθλημάτων θα διεξαχθούν κανονικά τόσο το Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2011 όσο και την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2011.

Αντίδραση της ΕΠΣ Μακεδονίας ενάντια στην προσπάθεια κάποιων να φιλοξενήσουν ερασιτεχνικούς αγώνες στο στοίχημα

Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2011

8η αγωνιστική.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2011


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


Φλόγα Λαγκαδικίων - Φλόγα Κοκκαλούς

Γήπεδο: Λαγκαδικίων - Ώρα: 15.00

8η αγωνιστική.

Δόξα Μαυρούδας - Νίκη Ηρακλείου
Φλόγα Λαγκαδικίων - Φλόγα Κοκκαλούς
Εθνικός Προφήτη - Ηρακλής Χρυσαυγής
Βρασίδας Βρασνών - ΜΑΣ Στίβου
ΑΠΣ Σοχού - Αρης Ξηροποτάμου

Η δεκαοκτάδα της 7ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα
Βούλγαρης Τριαντάφυλλος.
Επιτρόπου Αθανάσιος.
Επιτρόπου Παναγιώτης.
Λύτος Νίκος.
Μοδιώτης Κώστας
Σακκάς Γιώργος.
Τριανατφυλλίδης Βασίλειος.
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος.
Παπαδόπουλος Μιχάλης
Φυσέκης Σπύρος
Χαρίσης Βαγγέλης.

Οι τρεις αλλαγές.
Βουκουρεσλής Γιάννης
Τριανταφυλλίδης Αντρέας.
Τσουρμπάρκας Αντώνης.

Προπονητής
Τσουρμπάρκας Αντώνης.

Σκόρερ:
Βούλγαρης Τριαντάφυλλος.

Δευτέρα, 21 Νοεμβρίου 2011

Αποτελέσμετα και βαθμολογία 7ης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 2-1
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ -
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ 1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1-2
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-3
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 18017-3 6-0-0 14-2 4-0-0 3-1 2-0-0
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ16016-7 5-1-1 7-5 2-0-1 9-2 3-1-0
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ15012-6 5-0-1 7-3 3-0-0 5-3 2-0-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ13016-11 4-1-2 9-5 2-1-0 7-6 2-0-2
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ9010-12 3-0-4 6-7 2-0-2 4-5 1-0-2
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ8014-12 2-2-2 10-3 2-1-0 4-9 0-1-2
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ7010-11 2-1-3 3-7 0-1-2 7-4 2-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ607-7 2-0-3 2-4 1-0-2 5-3 1-0-1
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ304-11 1-0-4 2-2 1-0-1 2-9 0-0-3
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ305-24 1-0-6 4-12 1-0-3 1-12 0-0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ108-15 0-1-5 1-4 0-0-2 7-11 0-1-3

Τρίτη, 15 Νοεμβρίου 2011

Δευτέρα, 14 Νοεμβρίου 2011

7η αγωνιστική.

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣΜ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δεκαοκτάδα 6ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα:
Βουκουρεσλής Γιάννης
Γιαγκίδης Γιώργος
Επιτρόπου Αθανάσιος
Επιτρόπου Παναγιώτης
Παπαδόπουλος Μιχάλης
Σακκάς Γιώργος
Τριανατφυλλίδης βασίλειος
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος
Τσούτσουλας Χρίστος
Φυσέκης Σπύρος
Χαρίσης Βαγγέλης

Οι τρεις αλλαγές:
Λύτος Νίκος.
Τριανταφυλλίδης Αντρέας
Τσιγγερλιώτης Αντώνης

Μοδιώτης Κώστας

Προπονητής:
Τσουρμπάρκας Αντώνης

Αποτελέσματα και βαθμολογία 6ης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 2-3
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ 4-0
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 5-0
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ 2-1
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 15015-2 5-0-0 14-2 4-0-0 1-0 1-0-0
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ13013-6 4-1-1 7-5 2-0-1 6-1 2-1-0
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ13015-9 4-1-1 9-5 2-1-0 6-4 2-0-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ1209-5 4-0-1 7-3 3-0-0 2-2 1-0-1
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ8014-12 2-2-2 10-3 2-1-0 4-9 0-1-2
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ709-8 2-1-2 2-4 0-1-1 7-4 2-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ607-7 2-0-3 2-4 1-0-2 5-3 1-0-1
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ608-11 2-0-4 4-6 1-0-2 4-5 1-0-2
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ304-11 1-0-4 2-2 1-0-1 2-9 0-0-3
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ304-21 1-0-5 3-9 1-0-2 1-12 0-0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ107-13 0-1-4 0-2 0-0-1 7-11 0-1-3

Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.11.2011

6η αγωνιστική

ΑΠΣ Σοχού - Φλόγα Κοκκαλούς

Γήπεδο: Σοχού - Ώρα: 15.00

6η αγωνιστική.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

05-11-2011

Δεκαοκτάδα 5ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα:
Βουκουρεσλής Γιάννης
Γιαγκίδης Γιώργος
Επιτρόπου Παναγιώτης
Μοδιώτης Κώστας
Παπαδόπουλος Μιχάλης
Σακκάς Γιώργος
Τριανατφυλλίδης βασίλειος
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος
Τσούτσουλας Χρίστος
Φυσέκης Σπύρος
Χαρίσης Βαγγέλης

Οι τρεις αλλαγές:
Επιτρόπου Αθανάσιος
Λύτος Νίκος.
Τσιγγερλιώτης Αντώνης.

Τριανταφυλλίδης Αντρέας.

Προπονητής:
Τσουρμπάρκας Αντώνης

Σκόρερ:
Σακκάς Γιώργος.

Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2011

Αποτελέσματα και βαθμολογία 5ης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ 0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ-ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ 4-1
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0-1
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ-ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 1-4
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ13011-3 4-1-0 5-2 2-0-0 6-1 2-1-0
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 12011-2 4-0-0 10-2 3-0-0 1-0 1-0-0
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ10012-7 3-1-1 9-5 2-1-0 3-2 1-0-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ907-4 3-0-1 5-2 2-0-0 2-2 1-0-1
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ709-8 2-1-2 2-4 0-1-1 7-4 2-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ607-5 2-0-2 2-2 1-0-1 5-3 1-0-1
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ509-12 1-2-2 5-3 1-1-0 4-9 0-1-2
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ304-7 1-0-3 2-2 1-0-1 2-5 0-0-2
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ306-11 1-0-4 4-6 1-0-2 2-5 0-0-2
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ304-16 1-0-4 3-9 1-0-2 1-7 0-0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ106-11 0-1-3 0-2 0-0-1 6-9 0-1-2

Τρίτη, 1 Νοεμβρίου 2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.2011

 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Φλόγα Κοκκαλούς - ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο: Απολλωνίας - Ώρα: 15.00

Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2011

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝΑΠΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

 

Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2011

Αποτελέσματα και βαθμολογία 4ης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-1
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ 1-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 3-1
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 0-2
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ 2-1
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ1008-3 3-1-0 5-2 2-0-0 3-1 1-1-0
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 9010-2 3-0-0 10-2 3-0-0 0-0 0-0-0
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ708-6 2-1-1 5-4 1-1-0 3-2 1-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ607-4 2-0-1 2-1 1-0-0 5-3 1-0-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ606-4 2-0-1 5-2 2-0-0 1-2 0-0-1
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ508-8 1-2-1 5-3 1-1-0 3-5 0-1-1
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ405-7 1-1-2 2-4 0-1-1 3-3 1-0-1
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ306-8 1-0-3 4-3 1-0-1 2-5 0-0-2
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ304-6 1-0-2 2-1 1-0-0 2-5 0-0-2
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ303-12 1-0-3 2-5 1-0-1 1-7 0-0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ106-11 0-1-3 0-2 0-0-1 6-9 0-1-2

Τετάρτη, 19 Οκτωβρίου 2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.10.2011

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Φλόγα Κοκκαλούς - Ηρακλής Χρυσαυγής

Γήπεδο: Απολλωνίας - Ώρα: 16.00

 

4η αγωνιστική.

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥΜ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

Δεκαοκτάδα 3ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα:
Βουκουρεσλής Γιάννης
Γιαγκίδης Γιώργος
Επιτρόπου Αθανάσιος
Μοδιώτης Κώστας
Σακκάς Γιώργος
Τριανατφυλλίδης βασίλειος
Τσιγγερλιώτης Αντώνης
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος
Τσούτσουλας Χρίστος
Φυσέκης Σπύρος
Χαρίσης Βαγγέλης

Οι τρεις αλλαγές:
Επιτρόπου Παναγιώτης
Κουτσογιάννης Μιχάλης
Τσιουρής Κώστας

Τριανταφυλλίδης Αντρέας

Προπονητής:
Τσουρμπάρκας Αντώνης

Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2011

Aποτελέσματα και Βαθμολογία της τρίτης αγωνιστικής.


Αποτελέσματα
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ 3-1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2-1
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 2-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ 3-3
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ-ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 2-1
Βαθμολογία
ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ907-2 3-0-0 5-2 2-0-0 2-0 1-0-0
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 607-1 2-0-0 7-1 2-0-0 0-0 0-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ606-1 2-0-0 2-1 1-0-0 4-0 1-0-0
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ407-7 1-1-1 4-2 1-0-0 3-5 0-1-1
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ405-5 1-1-1 2-2 0-1-0 3-3 1-0-1
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ406-6 1-1-1 5-4 1-1-0 1-2 0-0-1
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ305-5 1-0-2 4-3 1-0-1 1-2 0-0-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ303-3 1-0-1 2-1 1-0-0 1-2 0-0-1
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ304-6 1-0-2 2-1 1-0-0 2-5 0-0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ105-9 0-1-2 0-2 0-0-1 5-7 0-1-1
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ001-11 0-0-3 0-4 0-0-1 1-7 0-0-2