Τρίτη, 28 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων 14ης αγωνιστικής.


ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02.2014



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

Αρης Ξηροποτάμου - Φλόγα Κοκκαλούς 

Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Τσούτσας Γεώργιος


Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2014

Ανακοίνωση για το πρόγραμμα αντρικών αγώνων του Σαββατοκύριακου 1-2/2/2014.

Ανακοινώνεται από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας, ότι το Σαββατοκύριακο 1 - 2/2/2014 θα οριστούν οι αγώνες της 27ης αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας και όλοι οι αγώνες των κατηγοριών Α΄, Β΄ και Γ΄ του Σαββατοκύριακου 25 - 26/1/2014 που αναβλήθηκαν λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών. 

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2014

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 13:00

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι όσοι αγώνες ήταν προγραμματισμένοι την Κυριακή 26/1/2014 και ώρα 13:00 και ώρα 15:00 και ώρα 17:00 σε όλες τις κατηγορίες (A1,A, B, Γ) αναβάλλονται, λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών.

Επίσης αναβάλλονται και όλoι οι αγώνες που ήταν να διεξαχθούν στα κέντρα Τζούνιορ, Προτζούνιορ και Μπαμπίνι. 

Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνα 14ης αγωνιστικής.


ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01.2014



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



Αρης Ξηροποτάμου - Φλόγα Κοκκαλούς 

Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Τσούτσας Γεώργιος


Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2014

Η επόμενη και 14η αγωνιστική.

14η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ

Η δεκαοκτάδα της 13ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα:

Επιτρόπου Αθανάσιος -΄.
Γιαγκίδης Γιώργος.
Δέδες Νίκος.
Σούφλατζης Μάριος - 40΄.
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος.
Τσιγγερλιώτης Αντώνης - ΄.
Μπάμπας Νίκος.
Παπαδόπουλος Θωμάς.
Βενέτης Μιχάλης.
Χουβαρδάς Νίκος.
Χαρίσης Βαγγέλης (τερματοφύλακας) - 70΄.


Οι τρεις αλλαγές:
Ακριβός Θεόδωρος – 70΄.
Επιτρόπου Παναγιώτης -67΄.
Τριανταφυλλίδης Αντρέας -40΄.

Τριανταφυλλίδης Βασίλης.
Χαρίσης Βαλάντης.

Σκόρερ:
Παπαδόπουλος Θωμάς.
Σούφλατζης Μάριος.

Προπονητής:

Δέδες Νίκος.

Η βαθμολογία της 13ης αγωνιστικής.

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 27 0 37-8 8-3-1 16-2 4-1-1 21-6 4-2-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 26 0 32-14 8-2-2 17-7 4-2-0 15-7 4-0-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 24 0 27-13 7-3-1 19-6 5-1-0 8-7 2-2-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23 0 23-10 7-2-3 15-3 5-0-0 8-7 2-2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 19 0 25-25 5-4-3 16-9 4-2-1 9-16 1-2-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 16 0 19-26 4-4-4 10-12 2-3-1 9-14 2-1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 15 0 19-22 4-3-5 10-9 3-1-2 9-13 1-2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 12 0 21-26 3-3-6 14-9 2-2-1 7-17 1-1-5
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 11 0 14-22 3-2-6 6-7 2-1-2 8-15 1-1-4
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 7 -2 18-38 3-0-9 9-19 2-0-5 9-19 1-0-4
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ 0 0 10-41 0-0-12 7-23 0-0-6 3-18 0-0-6 

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής.

13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 2 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 2 4 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

Τρίτη, 14 Ιανουαρίου 2014

Το πρόγραμμα αγώνα της 13ης αγωνιστικής.


ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2014

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

Φλόγα Κοκκαλούς - ΜΑΣ Στίβου 



Γήπεδο:Μελισσουργού - ώρα:15.00



Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Παπαγρηγορίου Νικόλαος


Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2014

Το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής.

13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

Η δεκαοκτάδα της 12ης αγωνιστικής.

Εντεκάδα:

Επιτρόπου Αθανάσιος -75΄.
Γιαγκίδης Γιώργος.
Δέδες Νίκος.
Σούφλατζης Μάριος.
Τσιγγερλιώτης Βαλεντίνος.
Τσιγγερλιώτης Αντώνης.
Μπάμπας Νίκος.
Παπαδόπουλος Θωμάς- 67΄.
Βενέτης Μιχάλης.
Χουβαρδάς Νίκος.
Χαρίσης Βαγγέλης (τερματοφύλακας).

Οι δύο αλλαγές:
Χαρίσης Βαλάντης -75΄.
Τριανταφυλλίδης Αντρέας -67΄.

Τριανταφυλλίδης Βασίλης.

Σκόρερ:
Δέδες Νίκος.
Επιτρόπου Αθανάσιος.
Σούφλατζης Μάριος.

Προπονητής:

Δέδες Νίκος.

Η βαθμολογία της 12ης αγωνιστικής.

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 24 0 33-6 7-3-1 16-2 4-1-1 17-4 3-2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 24 0 27-13 7-3-1 19-6 5-1-0 8-7 2-2-1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 23 0 30-14 7-2-2 15-7 3-2-0 15-7 4-0-2
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23 0 23-8 7-2-2 15-3 5-0-0 8-5 2-2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 16 0 22-23 4-4-3 13-7 3-2-1 9-16 1-2-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 16 0 17-23 4-4-3 10-12 2-3-1 7-11 2-1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 12 0 14-20 3-3-5 5-7 2-1-2 9-13 1-2-3
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 11 0 12-17 3-2-5 6-7 2-1-2 6-10 1-1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 9 0 18-26 2-3-6 14-9 2-2-1 4-17 0-1-5
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 7 -2 16-34 3-0-8 7-15 2-0-4 9-19 1-0-4
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ 0 0 10-38 0-0-11 7-20 0-0-5 3-18 0-0-6

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής.

12η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ

Τρίτη, 7 Ιανουαρίου 2014

Το πρόγραμμα του αγώνα της 12ης αγωνιστικής.




Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.01.2014



Φλόγα Κοκκαλούς - Δόξα Μαυρούδας 

Γήπεδο:Μελισσουργού - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Παπαγρηγορίου Νικόλαος


Το πρόγραμμα αγώνων της 12ης αγωνιστικής.

12η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ