Παρασκευή, 24 Αυγούστου 2012

Η πρώτη συμμετοχή της ομάδας μας στο Κύπελλο Ερασιτεχνών.

Η κλήρωση Κυπέλλου Ερασιτεχνών της α' φάσης
Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνών της α’ φάσης, στην οποία συμμετέχουν σωματεία της Α’ (54), Β’ (27) και Γ’ (25) Ερασιτεχνικής κατηγορίας, συνολικά 104 σωματεία.
Αναλυτικά από την κληρωτίδα αναδείχτηκαν τα παρακάτω ζευγάρια:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκου

Δόξα Πετρωτού - Μακεδονικός Γέφυρας

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Ρουβίκωνας

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες

* Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση ο Βορράς Αμπελοικήπων

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας

Ακρίτες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Εν. Ανθ. Καρατάσου – Αναγέννηση 2005

Ολυμπιακός Τερψιθέας – Παύλος Μελάς

Ελπίδες Ηλιούπολης - Μελιτέας

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Αγίου Παύλου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΟ Καρδίας

Ορφέας Σουρωτής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Κρήνης

Φοίνικας Καλαμαριάς – Χελιδόνια

ΑΕ Πυλαίας - Αγιος Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Περιβολακίου – Αρης Καβαλαρίου

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Δορκάδας

Δόξα Ασσήρου – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

* Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση ο Κεραυνός Κολχικού

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιάσων Αυγής – ΑΕ Πολυδενδρίου

Μακεδονικός Ασκού – Τρίτων Βόλβης

Δόξα Αρετής – Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Μεσαίου – ΑΟ Μεσήμβριας

Ελπίδες Χαλάστρας – Μ. Αλέξανδρος Βραχιάς

Απόλλων Καστανά - Δόξα Αδένδρου

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αξιός Ανατολικού

* Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση η Δάφνη Ακροποτάμου

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Μακεδονία ‘ 95 – Ταύροι Ελευθερίου Κορδελίου

ΑΣ Μενεμένη – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων

Εύοσμος 2006 – ΑΠΟ Λαχανά

* Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση η Θεσσαλονίκη

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΕ Καλλιθέας Π. Φανερωμένη

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Φοίνικας Πολίχνης

Εθνικός Μετεώρων – Προοδευτική

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αριστοτέλειο Κολέγιο

12ο ς ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Πανόραμα - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Δόξα Λακκιάς – Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη

13ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Προφήτη – Αστέρας Ανάληψης

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Εθνικός Λαγυνών – Νίκη Ηρακλείου

Ηρακλής Χρυσαυγής – Διγενής Κρυονερίου
14ος ΟΜΙΛΟΣ

Βρασίδας Βρασνών – Αετός Α. Σταυρού

Μελισσουργός – Φλόγα Κοκκαλούς
Αστραπή Νικομηδινού – Θύελλα Περιστερώνα

Δόξα Μαυρούδας – Αρης Ξηροποτάμου

Δράση Αρδαμερίου - ΑΕ Κορώνειας

* Όλοι οι αγώνες της α’ φάσης θα πραγματοποιηθούν στις 8 και 9 Σεπτεμβρίου 2012

Δεν υπάρχουν σχόλια: